To wszystko było kiedy nas nie było
A wielka miłość której tak pragniemy
To nie jest tylko nasza miłość
Może nie wszystkim ale się zdarzyła
Jeśli jest szansa my ją odnajdziemy
Wszystko już było kiedy nas nie było
Co pozostanie po tobie i po mnie
Czy w jednej chwili pustka nas pochłonie
Czy razem z nami skończy się ta miłość
Nie pytam po to byś się wystraszyła
Raczej próbuję sam siebie przekonać
Że wszystko będzie tak jak zawsze było
Przytul mnie mocno noc się nie skończyła
Nie ma nikogo oprócz nas na Ziemi
Ważna jest tylko nasza miłość
Liczy się bliskość codzienna żarliwość
Nasza historia nie ma zakończenia
Ani początku - będzie tak jak było
Jest jeszcze szansa że to będzie miłość
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz